dom mini

Budynek podzielony jest na dwie główne strefy. W strefie dziennej na parterze budynku, znajduje się kuchnia ze spiżarnią oraz toaleta. W dalszej części znajduje się strefa kominkowa ze stopniami do siedzenia, które płynnie przekształcają się w ławę przy stole jadalnianym. Cała południowa strefa budynku przeznaczona jest na wysoki, otwarty na poddasze salon z antresolą.

Ze spocznika na klatce schodowej prowadzącej na piętro jest bezpośredni widok na salon oraz wejście do małej sypialni, a także wyjście na taras. W dalszej części schody prowadzą do głównej sypialni z garderobą oraz łazienką. Sypialnia otwarta jest poprzez szeroki pas okien z wyjściem na taras. Wejście do łazienki znajduje się od strony klatki schodowej oraz drugie bezpośrednio z garderoby. Na górnym poziomie klatki schodowej przeznaczone jest również miejsce na mały stolik z oknem na taras.

Pod schodami na parterze znajduje się główne wejście do budynku bezpośrednio ze strefy wejściowej z ażurowej konstrukcji drewnianej podpierającej taras. Przy drzwiach wejśiowych znajduje się miejsce na szafę oraz zejście do piwniczki. Piwniczka składa się z wydzielonej kotłowni oraz przestrzeni na magazyn.

Klient indywidualny

Projekt indywidualny budynek mieszkalny

Dom jednorodzinny typu 2+1

Powierzchnia użytkowa 60 m²